Детальний огляд інформації


До учасників ЗНО!


Дорогі наші юні друзі!


Маю всі підстави поінформувати вас і всю громадськість Сумщини, Полтавщини та Харківщини про нашу повну готовність до ЗНО-2020.


На всіх 210 пунктах тестування кожен із 45162 зареєстрованих учасників ЗНО буде у повній безпеці.


Нашими спільними зусиллями з органами влади та небайдужими людьми на кожному пункті забезпечена наявність повних комплектів засобів та обладнання, які убезпечать вас від недуги.


Ми залучили більше восьми з половиною тисяч педагогів та біля пів тисячі лікарів для забезпечення супроводу процесу зовнішнього оцінювання. І кожен з них з усвідомленням своєї відповідальності за ваше майбутнє зустрічатиме вас на порозі.


Уважно ознайомтеся з вимогами щодо дотримання санітарно-епідеміологічної безпеки та такими ж жорсткими вимогами процедури проходження ЗНО. Порушення і першого, і другого матиме для вас украй небажані та неприємні наслідки.Окремо звертаюся до тих, хто отримав право на свідоцтво про повну загальну середню освіту без ЗНО.


Не поспішайте цим правом скористатися – приходьте на пункти ЗНО перевірити по-справжньому свої знання та отримати новий досвід! Адже у нас оцінка за ДПА завжди позитивна.Знаємо, у якій непростій обстановці ви готуєтеся та очікуєте ЗНО-2020.


Хвилюємось разом з вами та вашими батьками!


Але запевняємо – все буде добре за умови дотримання відомих вам вимог!


Приходьте!


Чекаємо!


З Богом!


Олександр Сидоренко
Top