Прийом директором

вівторок, четвер

з 1000 до 1300

Головне меню
Контакти

Адміністрування


Доступ до публічної інформації
  • Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

Запит на отримання публічної інформації подається до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в усній чи письмовій формі, під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або телефоном на вибір запитувача. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.

Запит на інформацію повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; спосіб отримання інформації; підпис і дату за умови подання письмового запиту.

 

  • Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

 

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

 

Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню на веб-сайті Харківського РЦОЯО та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)

Перелік наборів даних

Інформація про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності
Місцезнаходження, поштова адресу, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти
Прізвище, ім'я та по батькові, службові номери засобів зв'язку, керівника органу та його заступників, а також керівників структурних підрозділів, основні функції структурних підрозділів
Розклад роботи та графік прийому громадян
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Порядок складання, подання запиту на інформацію
Звіти щодо задоволення запитів на інформацію
Перелік послуг, що надаються
Звіт про використання бюджетних коштів
Річні плани закупівель
Вакансії